Слонєвський Василь Васильович

Почесний академік Міжнародної академії Інноваційних технологій

Дата і місце народження: 16.08.1980 року м. Кіровоград.

Освіта: 2002 – 2005 рік Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки, спеціаліст з обліку та аудиту.
2012 – 2015 рік Міжрегіональна академія управління персоналом, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «Юриста» за спеціалізацією «Комерційне та трудове право».
2015 – 2016 рік Міжрегіональна академія управління персоналом, спеціальності «Управління навчальним закладом», магістр з управління навчальним закладом.

Досвід роботи: 2001 – 2008 рік працював на державних і приватних підприємствах та громадських організаціях в м. Кіровограді на посаді бухгалтера, головного бухгалтера, також займався викладацькою діяльністю економічних та фінансових дисциплін. трудове право».
2009 – 2010 рік працював головним спеціалістом в Державній податковій адміністрації України у Кіровоградській області та Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області.
2011 – 2013 рік працював на державних і приватних підприємствах в м. Кіровограді на посаді бухгалтера та  займався викладацькою діяльністю економічних та фінансових дисциплін.
2013 – 2017 рік працював головним спеціалістом відділу приватизації, управління державним майном та корпоративними правами держави Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області.
2017 – 2019 рік працював бухгалтером Кіровоградського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» (неприбуткова організація яка займається впровадженням найуспішнішої реформи в Україні «Децентралізація» що фінансувалася за грантові кошти європейського союзу – Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Громадська діяльність: Член Спілки поляків Кропивницького «Полонія» імені Кароля Шимановського.

Сімейний стан: Одружений, виховую сина.